Şimşekler Tam Gaz

Çorum Belediyespor, cumartesi günü sahasında konuk edeceği İstanbul temsilcisi Kartalspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Dr. Turhan Kılıççıoğlu Stadı’nda saat 15:00’da başlayan idmana izinli olan Ahmet Köseoğlu ve dizindeki ağrı devam eden Cenk dışında tüm futbolcular katıldı. Teknik Direktör Gürses Kılıç, nezaretinde ısınma hareketleriyle başlayan idman çabuk kuvvet çalışması ile devam etti. Daha sonra ikili mücadeleye dayalı dayanıklılık çalışması yapıldı.

Antrenmanın son bölümünde ise Kartal maçının taktiğini içeren çift kale maç yapıldı. Gürses Kılıç, mavi takımda: Sercan, Hüseyin, Batuhan, Ufuk, Yakup Kayış, Emrullah, Selim, Mertcan, Çağrı, Yeldar ve Yakup Alkan, turuncu takımda ise: Burak Onur, Tahir, Akın, İmam, Mustafa, A. Sercan, Ali Kemal, Sebahattin, Kıvanç, Salim ve Burak Gündoğdu’ya görev verdi. Futbolcuların son derece istekli göründüğü maçı Yakup Alkan’ın golleriyle mavi takım kazandı. Turuncu takımın golünü ise genç oyuncu Kıvanç kaydetti. Altyapıdan çift kale maça çağrılan Kıvanç oynadığı başarılı futbolla göz doldurdu.

Çorum Belediyespor bugün yapacağı antrenmanla Kartalspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*