Sezon Sonuna Kadar Küçükoğlu İle Anlaşıldı!

Çorum Fubol Kulübü Başkanı Fatih Özcan bugün düzenlediği basın toplantısında daha önce de bu kulüpte görev alan teknik direktör Ersin Küçükoğlu ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını belirtti.

Ersin Küçükoğlu’nun neden kalan sürede takımın başına getirildiğini açıklayan Başkan Fatih Özcan, “Bu 9 haftalık süreçte Çorumspor için tehlike çanları çalıyor. Bu durumu gözardı edemeyiz. Ankara’da Bahri Kaya hocamız ile görüşmemizde kendisi bu sorumluluğu altyapı hocalarına yüklemememizi, kaybedilecek iki maçta tabi benim böyle bir korkum yok ama iki hafta daha kötü sonuçlar alınırsa bu korku bende de başlar ciddi işler yapmamız gerektiğini söyledi. Sezon boyunca takımı çalıştıran kendi yardımcıları 1.yardımcı antrenör Ogün hoca ve kaleci antrenörü Reha hocayı Çorum’a davet etti.

Ancak Bahri hoca, “Türk futbolunda böyle bir şey olmaz, 3 gün oldu gideli, 3 gün sonra bu kulübe nasıl dönüyorsun? Madem bu kulübe dönecektin, neden bu kulübü bıraktın?” derler diye. Çorumspor’un kurumsallığına zarar verir diye o yüzden geçen senede 7 maçta güzel başarılar almış, Ersin Küçükoğlu Bahri hocanın koordinesinde teknik direktör olarak sahaya inecek. Biz kalan 9 haftalık süreci teknik direktörümüz Ersin Küçükoğlu yönetiminde tamamlayacağız ve gelecek senenin planlarını yapacağız” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*