Seyircisiz Maçta 18 Bin Lira Ceza!

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü sahasında Afjet Afyonspor’u konuk eden Çorum Futbol Kulübü iki ihlalden dolayı 18 bin lira ceza yedi.

Sahasında oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı Ege temsilcisi Afjet Afyonspor maçı sonrası disiplin kuruluna sevk edilen Çorum Futbol Kulübü’ne 18 bin TL ceza verildi. Protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı 12 bin lira ceza alan Kırmızı-Siyahlılar, protokol tribününde ve yedek kulübesinde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle de 6 bin lira ceza yedi.

Onur Ramazan Toprak’a 4 Maç Ceza!
Aynı maçta Afjet Afyonspor ise yedek kulübesinde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6 bin lira ceza alırken, futbolcuları Onur Ramazan Toprak ise ihraç öncesi müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 maç men ve 3 bin lira ve ihraç sonrası müsabaka hakemlerine yönelik hakaretleri nedeniyle 3 maç men ve 3 bin lira para cezası alarak 4 resmi maçtan men edildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*