Şevket Reis: “Taraftar Store İstiyor”

Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu Tribün Lideri Şevket Yumutkan, sosyal medya hesabından Çorum Belediyespor Yönetimine seslendi.

Tüm Çorum spor Kamuoyuna ve Kulüp Yönetimimize Çağrımızdır..

Öncelikle 2017/2018 Futbol Sezonu takımımıza, camiamıza, futbolcu kardeşlerimize ve cefakar taraftarımıza hayırlı kazasız bir sezon sonu şampiyon olmasını temenni ediyoruz. Önceki yıllara göre takım kadrosu olarak biraz daha yaş ortalaması düşük genç agresif koşan mücadele eden bir takım kurduk bizler inanıyoruz ki futbolcu kardeşlerimizde bu formanın ve armanın ağırlığını bilerek her maçı final havası bilincinde taşıyarak formayı sonuna kadar terletecektir.

Yıllardır hasretini çektiğimiz şampiyonluk gelecekse tüm şehrimizin kenetlenmesi gerekmektedir 7 yaşından 70 yaşına kadar bu şehre ve bu şehrin takımına olan sorumluluğunu bilip elini taşın altına koymalıdır. Başarı gelecekse sadece futbolcularla olmaz peki bu nasıl olacak; daha önce yönetimimize çağrı yaptığımız ve yöneticilerimizin de Taraftarımızın sesine kulak verdiği için teşekkür ederiz. Kombine Bilet satışını hem bedava bilet işini, hemde şehrimizde tribün kültürünün gelişmesi açısından önemli bir yol katettiğimizi düşünüyoruz. Bence olması gerekende bu hem kulübümüze katkı hemde gelecek Sezonlar için umut vaat eden bir sistem Kombine Bilet tüm sezon için geçerlidir kendi sahamızda oynayacağımız tüm maçlar için (17) giriş yapabilirsiniz.

-YÖNETİMİMİZE DİĞER BİR ÇAĞRIMIZ-
Yıllardır en büyük eksikliğimiz olan TARAFTAR STORE‘nin biran önce şehrimize kazandırılmasını talep ediyoruz. kulübümüze gerek forma alarak gerek kulübümüzün lisanslı ürünlerini alarak bizlerde hem şehrimize hemde kulübümüzün bir parçası olarak en büyük katkıyı vermek istiyoruz. Markalaşmak istiyoruz.

“BİR ŞEHRİN EN BÜYÜK MARKA DEĞERİ O ŞEHRİN FUTBOL TAKIMIDIR”..!
Son zamanlarda taraftarlarımızın ısrarla istediği hatta gurbetteki Çorum sevdalılarının bile bu konu üzerinde sürekli mesaj ve telefonla ulaşması bizleri mutlu etmiştir. ŞİMŞEKLER olarak taraftarımızın sesini bizler aracıyla siz yöneticilerimize sesimizi duyurmaya çalıştık anlayışla karşılayacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Tüm Şehir Kenetlenecek şampiyonluk gelecek.

SAYGILARIMIZLA
KIRMIZI ŞİMŞEKLER TARAFTAR GRUBU
ŞEVKET REİS – HÜSEYİN NALCI

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*