Sessiz Bekleyiş Sürüyor!

Kulübümüzde yeni sezon öncesi büyük sessizlik hakim. Dolaşan kulis haberleri dışında tek gerçek Külcü’nün tüm birimlerden rapor aldığı.

Hafta başında görevden ayrılan Gürses Kılıç’tan istediği raporu alan Onursal Başkan Külcü, Kulüp Başkan Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Ömer Balaban ve Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün’den aynı şekilde detaylı bir rapor istediği öğrenildi. Konuyla ilgili görüşmeler de yapan Başkan Külcü’nün alacağı raporlar ve bire bir görüşmeler sonunda yeni sezon ile ilgili yol haritasını artık çizeceği düşünülüyor. Başkan Yardımcısı Ömer Balaban’ın Kulüp Başkanı olması konusunda somut bir gelişme olmadığı edinilen bilgiler arasında.

En geç bu hafta sonuna kadar görüşmeleri sonlandıracak olan Başkan Muzaffer Külcü‘nün, önümüzdeki haftadan itibaren harekete geçerek yeni sezonun hazırlıklarına başlaması bekleniyor. Kırmızı-Siyahlı takımda amatör branşların profesyonel kulüp ile bağlarını koparmasının ardından mevcut yönetimde ayrılıklar yaşanacağı nedeniyle yeni bir genel kurul yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu nedenle yapılacak görüşmeler sonunda yol haritasının belirlenmesinin ardından, yönetime girecek yeni isimlerin belirlenerek en kısa sürede genel kurula gidileceği öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*