Serik Taktiğini Çalıştılar

Yeni Çorumspor Pazar günü sahasında oynayacağı zorlu Serik Belediyespor maçının hazırlıklarını dün yaptğı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu yönetimindeki antrenmana tüm futbolcular katıldı. Saat 11.00’de Tesisler 1 Nolu sahada yapılan antrenman sürat ve çabukluk hareketleri ile başladı. Saha kenarında kurulan aletlerde çabuk kuvvet hareketleri yapan Kırmızı-Siyahlı takım daha sonra bölgesel olarak taktik çalışmaya geçti. Bu çalışmada savunma ve hücum oyuncularına ayrı ayrı taktiksel çalışma yaptıran Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu, özellikle son Bucaspor maçında yapılan hatalar konusunda uygulamalı olarak uyarılarda bulundu.

Savunma oyunculardan risklerden kaçınmalarını ve topla çıkarken top kaybı yapmamalarını isteyen Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu, futbolculardan doksan dakika tam konsantrasyon istedi. Maç içerisinde çok iniş çıkışlar yaşadıklarını belirten Küçükoğlu, bunu asgariye indirmeleri gerektiğini belirtti. Daha sonra yarı alanda başlayan taktik çalışma ardından tam sahada devam etti. Bu çalışma sırasında Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu’nun Serik maçında muhtemel onbirde oynatmayı düşündüğü isimler üzerinde içinde arayışta olduğu gözlendi.

Yeni Çorumspor Serik maçının hazırlıklarını bugün yapacağı taktik çift kale ile sürdürecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*