“Bir an önce yeni stada geçmemiz lazım”

Çorum FK 2.Başkanı Mustafa Şeker Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’dan stadın devri konusunda prosedürü hızlandırarak ligdeki son dört maçlarında camiayı yeni muhteşem statta buluşturmasını istedi.

Çorum Futbol Kulübü 2.Başkanı Mustafa Şeker, Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nın artık maç oynanamaz hale geldiğini ifade ederken, bir an evvel yeni stada geçmeleri gerektiğini belirtti ve bu konuda Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a çağrıda bulundu. Şeker, “Buradan Belediye Başkanına bir çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen, prosedür bir an evvel tamamlansın ve biz artık yeni stadımızda maçlarımızı oynayalım. Süreç hızlansın” şeklinde konuştu.

Çorum Futbol Kulübü’nün iyi bir başkan, hoca ve taraftara sahip olduğunu da kaydeden Mustafa Şeker, “Buradan Çorumlulara sesleniyorum. Başkanınıza ve takımınıza sahip çıkın. Kenetlenin ve 3.yılda bu takımı hep birlikte 1.Lig’e çıkartalım” dedi.

Gelinen noktada hiç kimsenin Çorumspor’dan büyük olmadığını da kaydeden Şeker, “Söylenmesi gereken ne varsa Başkan söyledi. Kimse Çorumspor’dan büyük değil” ifadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*