Satışlar 10 Eylül’e Kadar Devam Edecek

Çorum Belediyespor Yönetimi taraftarın isteğine tepkisiz kalmadı. 2017-2018 futbol sezonunun kombine bilet satışları devam ediyor.

Çorum Park (Eski Kültür Sitesi Önü)’nde Çorum Belediyespor Kombine Bilet Satış Standı açtı. Dün itibari ile 10 Eylül’de oynanacak olan Çorum Belediyespor-Adliyespor maçına kadar açık kalacak standda biletler Çorumlulara satılıyor. Çorum Belediyespor’un yeni sezon öncesi satışa sunduğu kombine biletler 50 açık, 50 kapalı, toplamda ise 100 kişiye verilecek. Kombine bilet fiyatı ise açık tribün 50 TL, kapalı tribün 100 TL. Yeni sezon öncesi hazırlıklarını hız kesmeden sürdüren Çorum Belediyespor, ligde başarılı olmak adına hem saha içinde hem de saha dışında çalışmalarını devam ettiriyor. Yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala taraftarını arkasına almak isteyen Kırmızı-Siyahlılar dün itibari ile Gazi Caddesi’nde bulunan Çorum Park önüne kombine bilet satış standı kurdu. Bir hafta boyunca açık kalacak stantddan kombine bilet almak isteyenler, kişisel bilgileri ve ücretini vererek 1 sezon geçerli olmak üzere kombine biletlerini almış olacaklar.

BİLET SATIŞLARI 10 EYLÜL’E KADAR DEVAM EDECEK
Kombine bilet satışı 10 Eylül’de kendi sahamızda oynayacağımız Adliyespor maçına kadar devam edecek. Açık tribünün 50, kapalı tribünün 100 liradan satışa sunulduğu kombine biletler ligin 2. haftasında kendi sahamızda oynayacağımız maçta bilet satış gişelerinden de temin edilebilecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*