Santrafor Arayışları Sürüyor

Yakup Alkan ile anlaşma sağlayamayan yönetim, yeni sezonda tecrübeli ve kaliteli bir ayak ile anlaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Çorum Belediyespor’da santrafor transferi için yoğun mesai harcanırken, yeni sezonda Yakup Alkan ile anlaşamayan yönetim bu mevkii için görüşmelerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde yeniden anlaşmak üzere Çorum’a çağrılan ancak peşinatta anlaşılamayan Yakup Alkan, 3. Ligin yeni takımı Ordu FK ile anlaşınca Çorum Belediyespor golcü arayışlarını hızlandırdı.

Santrafor transferi için gündeme Kastamonuspor’dan tecrübeli forvet Yaşar Çetin, geçtiğimiz sezon Sancaktepe Belediyespor’un şampiyon olmasında büyük katkısı Anıl Gir ve Darıca Gençlerbirliği’nden Abuzer Gaffar Toplu geldi. Yönetimin bu oyuncularla görüşeceği ve kısa sürede golcü transferini bitirmek istediği öğrenildi.

1 Yorum

  1. Çorum’un gençlerine yönelin yıllar önce Çorumsporun yaptığı hatalara düşmeyin kibir para hırsı yanlış illa transfer yapmak zorunda değilsiniz Çorumlu gençlere şans verin yıllar önce Çorumlu gencleri küstürüpd disaridan beş para etmez oyuncuları aldılar ve bu gün Çorumspor kayboldu

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*