Şanlıurfa Mesaisi 8 Eksikle Başladı

Çorum Futbol Kulübü’nde Şanlıurfaspor maçı hazırlıkları sakat ve izinli oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle 14 futbolcuyla başladı.

Afjet Afyonspor’a deplasmanda 3-0 mağlup olarak haftayı puansız kapatan Çorum Futbol Kulübü’nde Pazar günü oynanacak olan Şanlıurfaspor maçı hazırlıkları dün yapılan antrenman ile başladı. Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu nezaretinde tesisler 1 nolu sahada saat 16.00’da gerçekleşen antrenmana sakatlıkları devam eden Kerem Pala, Kıvanç Kaya ve Reşat Şen’in yanı sıra üst adalesinde ağrıları olan Kerem Çağatay ve sağ iç diz yan bağlarında yırtık tespit edilen Mert Ilıman katılmadı. Bu 5 futbolcunun yanı sıra hastalanan Osman Bodur ve özel izinli olan Mikail Albayrak ile Şaban Yılmaz Genişyürek de antrenmanda yer almadı.

14 futbolcuyla Şanlıurfaspor maçının hazırlıklarına başlayan Kırmızı-Siyahlılar antrenmanın ilk bölümünde düz koşu ve 5’e 2 top kapma çalışması yaparken, son bölümde ise yarı sahada taktik çalışma yaptı. Haftanın ilk antrenmanı açma germe hareketleri ile tamamlandı.

Çorum Futbol Kulübü bugün yaptığı antrenman ile Şanlıurfaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*