Şampiyonluk Aşkına Bu Maçı Kazanın!

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta yer alan takımımız en kritik maçlarından birisini yarın Sancaktepe Belediyespor ile oynayacak. Bu maç bizim için ya devam ya tamam maçlarından birisi. Takımımız kazanırsa liderle arasındaki puan farkı 7’e düşecek.

Yarın saat: 13:30’da 15 Temmuz Stadı’nda oynanacak maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağız. Genel Kaptanımız Yetkin Özbey’in de belirttiği gibi kaybetme lüksümüzün olmadığı bir maç. Şampiyonluk iddiamızı sürdürebilmek için bu maçtan 3 puan çıkarmalıyız.

Pazar günü oynanacak olan maçı Kahramanmaraş bölgesi B klasman hakemlerinden Ali Karatutlu yönetecek. Karatutlu, daha önce Çorum takımlarının oynadığı herhangi bir maçı yönetmedi. Takımımız bu maç öncesi 28 puanla 4. sırada yer alırken Sancaktepe Belediyespor ise 38 puanla grupta lider konumunda bulunuyor.

Ayrıca yarın ki maç için deplasmana taraftar grubumuz gidiyor. İstanbul’da yaşayan Çorumlu hemşerilerimiz de tribünde ki yerini alıp takımımıza destek vermek adına organizasyon düzenlediği biliniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*