“Sabırlı olalım, daha iyi işler yapacağız”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Bandırmaspor’u yenerek kupada devam ettikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Genç ve yeni bir takım olduklarını dile getiren Tokuş, herkesin biraz daha sabırlı olmasını istediklerini söyledi. Gelecekte çok daha iyi işlere imza atacaklarına inandıklarını ifade eden Yusuf Tokuş, “Bandırmaspor ile oynadığımız kupa maçı özellikle ligde şans bulamayan futbolcularımız için iyi bir fırsattı. Onlar da bu şansı çok iyi değerlendirdiler. Her zaman söylediğimiz gibi biz gerek ligde, gerekse de kupada her maça kazanmak için çıkıyoruz. Kupada da yolumuza devam etmemiz bizi sevindirdi.

Şimdi önümüzde Uşakspor maçımız var. Allah nasip ederse inşallah bu hafta o maçta da parolamız galibiyet. Kendi sahamızda oynayacağımız bu maçı kazanıp Uşakspor’u yakalamak istiyoruz. Hem ligde, hem kupada oynadığımız maçlar bir birine yakın performanslar olarak geçiyor. Bilindiği gibi 3. Ligden çıkması zor bir süreç.  Haftası haftasını tutmuyor  bu ligde maçların. Ama başta da dediğim gibi genç ve yeni bir takımımız var. Herkesten sabırlı olunmasını istiyoruz. Bu takımın elbette bir oluşum süreci olacak. Biz şuanda puanları toplaya toplaya yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. İnşallah bu takımın geleceği daha iyi olacak. Biz baştan beri söylüyoruz. Kupada gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Ligde de Allah nasip ederse bu takımı 2. Lig’e çıkaracağız” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*