Prim Sistemi Değişiyor!

Çorum Belediyespor Yönetimi, yeni sezonda paket prim sistemi uygulayacak. Edinilen bilgiye göre Kırmızı-Siyahlı yönetim dört maçlık paket prim sistemini devre sokacak.

Takımımız da yeni sezonda dört maçlık paket prim sistemi uygulanacak. 12 puan’dan başlayarak 7 puana kadar prim miktarları belirlendi. Dört maçta 12 puana, 10 puana, 9 puana, ve 8 puana farklı primler verilirken, 6 puan ve altına ise prim verilmeyeceği öğrenildi. Geçtiğimiz yıllarda maçlık prim sistemlerinin motivasyonu bozduğu için uygun görmeyen yönetim bu nedenle paket prim sistemine geçmeye karar verdiği öğrenildi.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş’un iç saha maçlarında puan kaybı yaşamak istemediği bu nedenle paket prim sistemini uygun gördüğü ve yönetiminde buna karar verdiği belirtildi. Yönetimin paket sistemine ceza uygulamasını da kattığı iki maçta alınan galibiyetin ardından iki maçı kaybetmeleri halinde futbolcuların prim alamayacak olmasının cezai uygulaması olacağı belirtildi.

Öte yandan, takımımızın bu sezon iç sahada oynayacağı maç biletlerinin geçen sezon olduğu gibi açık tribün 5, kapalı tribün ise 10 liradan satılacak.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*