Penbe: “Kazanmak zorundayız”

Çorum FK Teknik Direktörü Ergün Penbe, ilk beşte yer bulabilmeleri için, yarın Muğla temsilcisi Bodrumspor ile oynayacakları maçı kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını vurguladı.

Altı puanlık bir maç oynayacaklarını belirten teknik direktör Ergün Penbe, özellikle iç sahada puan kaybetme lükslerinin kalmadığına dikkat çekerken, “Eğer ilk 5’te yer almak istiyorsak, Bodrumspor maçını kazanmak zorundayız” dedi.

6 PUANLIK BİR MAÇ
Bodrumspor’un, ikinci yarının en başarılı takımı olduğunu hatırlatan Penbe, “Bodrumspor maçı, zor olacak. Özellikle ikinci yarıda, iyi bir hava yakaladılar. Play-Off’un en güçlü, en ciddi adaylarından biri. Bizim için 6 puanlık bir maç. İlk 5’in içinde olmak istiyorsak, bu maçı kazanmak zorundayız.

İÇ SAHADA KAYBETME LÜKSÜMÜZ YOK
Bundan sonra, içeride puan kaybetme lüksümüzde yok zaten. Bodrumspor maçı ile birlikte, içeride oynayacağımız tüm maçlarımızı kazanmak zorundayız.

SAKATLIKLAR SKORA YANSIDI
Beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık. Bu kayıplarda sakatlıkların etkisi çok oldu. Bir türlü tam takım olamadık. Devamlı bir yerlerimiz eksik kaldı. Eksikliğin yanı sıra, oyun performansımızda da sakatlıkların etkisi bir hayli fazla oldu. Bu da skorlara yansıdı.

OYUNCULARIM MAÇIN ÖNEMİNİ BİLİYOR
Geçtiğimiz hafta maçların ertelenmesi bizim açımızdan çok iyi oldu. Bu sayede birçok oyuncumuz geri döndü. Pazar günü oynayacağımız Bodrumspor maçının öneminin oyuncularım da farkında. Taraftarımızın da desteği ile inşallah 3 puan alan taraf biz olacağız” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*