Pazar Antrenmanları İptal Oldu!

Çorum Futbol Kulübü bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kocaelispor maçının hazırlıklarına aralıksız devam ederken, yaşanan sıcak gelişmeler sonucunda Pazar günü yapılması gereken çift antrenman iptal edildi.

Teknik heyet tarafından açıklanan 15 günlük çalışma programında Cumartesi günü saat 11.00’de tek, Pazar günü ise sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman programı yer alıyordu.

Yaşanan ayrılık ve kadro dışı cezasının ardından Cumartesi günü saat 11.00’de gerçekleşmesi gereken antrenman akşam 19.30’da yapıldı. Tesisler 1 nolu sahada yapılan antrenmana kadroda bulunan tüm futbolcular katıldı. Isınma hareketleri ve 5’e 2 top kapmanın ardından yarı sahada çift kale maç ile antrenmanı tamamlayan Kırmızı-Siyahlı takımda morallerin bozuk olduğu gözlendi.

Çorum FK‘da dün sabah ve akşam olmak üzere yapılması planlanan antrenmanlar ise yaşanan gelişmeler üzerine iptal edildi ve takım bir haftalık çalışmanın ardından 1 günlük dinlenme imkanı yakaladı. Yeni transferler Tarık Mayhoş ve Mehmet Sedef ile birlikte sakatlıktan dönen Kerem Çağatay ise dün sabah ve akşam olmak üzere iki antrenman yaparak açık kapatmaya çalıştılar.

Çorum Futbol Kulübü, 4 Ekim Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kocaelispor maçının hazırlıklarına bugün yapacağı çift antrenman programı ile devam edecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*