Özcan: “Takımı 1.Lig’e çıkartmadan bırakmam”

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, katıldığı Futbol Santra programında önemli açıklamalarda bulundu. Kendisinin büyük bir Çorumsporlu olduğuna vurgu yapan Özcan, takımı bu durumda bırakıp gitmeyeceğini söyledi.

Maç sonrası yaşanan olayların ve tepkilerin büyük bir camia olma yolunda umut verici olduğunu belirten Başkan Fatih Özcan, “Maç sonu taraftarlar haklı olarak tepkilerini gösterdi. Küfür etmeden sadece protesto ettiler. Dün tribünde olsaydım bende yönetim istifa diye bağırırdım. Ancak bu protestoyu sadece Oğuzhan Yalçın’a değil de yönetime gösterseydiler daha doğru olurdu. Çünkü Oğuzhan Yalçın tek başına karar alabilme merci değil. Onun aldığı tüm kararların altında benim imzam var. Ben tribünlerin verdiği mesajı aldım. Taraftarlarımızın gönülleri rahat olsun gereken neyse yapılacak.

Bu gece Bahri Kaya’yı Ankara’ya davet ettik. Mustafa Şeker, hoca ve ben Ankara’da görüşeceğiz. Kendisini teknik direktörlük için değil rapor almak için davet ettik. Bu sezonu bitirebileceğimiz en iyi yerde bitirmek için Bahri hocadan rapor alacağız.

Her şeyden önce ben büyük bir Çorumsporluyum! Bu takımı bu halde bırakıp, kaçacak, önce 3.lige, oradan amatöre, 2.amatöre düşürüp kapatıp gidecek ve bu kara lekeyle gezecek birisi değilim. Ben tribün çocuğuyum. Çorumspor’u asla yarı yolda bırakmam. Ben sadece tribünler git derse giderim. Taraftarlar bana ‘gitme başkan’ dediği sürece ben bu takımın başında olmaya devam edeceğim. 3 yıllık projeyle geliyoruz. Yarın bununla ilgili detayları düzenleyeceğim basın toplantısında açıklayacağım” dedi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*