Özcan: “Piyasa ateş pahası”

Çorum Futbol Kulübü Başkanı Fatih Özcan, alacağı sonuçlar itibariyle iç ve dış saha performansları birbirine yakın bir takım istediğini belirtti.

Takımlarının önceki sezon iç sahada çok iyi, deplasmanda kötü, biten sezonda ise deplasmanda çok iyi, iç sahada kötü olmak üzere birbirinin zıttı performanslar sergilediğini kaydeden Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, “Yeni sezonda daha dengeli bir takım istiyorum. Bunu da Bahri hocaya söyledim. İç saha ve deplasman performansı birbirine yakın takım istiyorum. Her maçı kazanacağız diye bir şey yok. Ama göze hoş gelen, taraftarımızı memnun edecek bir futbol istiyorum. Kaybettiğimiz maçlarda bile coşkulu oynasın takımımız” dedi.

PİYASA ATEŞ PAHASI
Transfer çalışmaları ile ilgili de bilgiler veren Başkan Fatih Özcan, “Piyasa şu anda ateş pahası. Piyasayı yükselten birkaç kulüp var. Hem piyasanın düşmesini, hem de play-off maçlarının bitmesini bekliyoruz. Bahri hocanın sunduğu listede yer alan bazı futbolcularla görüşüyoruz. Olmazsa olmaz dediğimiz oyuncular var. Ama piyasadaki rakamların yüksekliği nedeniyle biraz bekleme yolunu tercih ettik. Geçen sezonki kadronun büyük bölümünü koruduk. Yapacağımız takviyelerle, taraftarlarımızı mutlu edecek sonuçlar alan bir takım kurmanın peşindeyiz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*