Özcan: “Belki de borçsuz tek kulübüz”

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan dün düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada Çorum FK’nın hiçbir futbolcuya ve kuruma borcu olmadığını bunu da Ahlatcı Holding’in verdiği desteğe borçlu olduklarını belirtti.

Başkan Fatih Özcan açıklamalarında şunlara değindi, “Bildiğiniz üzere ilimizin medarı iftiharı, gururumuz, gerçekten göğsümüzü kabartan değerli Ahlatcı Holding ile geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sponsorluk anlaşmamızı yapmış bulunmaktayız.

Törenleri kurumsallığımızın bir gereği olarak yapıyoruz
Bundan önceki imza töreninde bir yanlış anlaşılma olmuştu. Sadece kurumsallık yapımız gereğince yapmamız gerektiği için bu toplantıları yapıyoruz. Çünkü Ahmet ağabey ile bir sözleşme imzalayamadık. Sözleşmeye gerek kalmadan paramızı alıyoruz. Anlaşmanın büyük bir bölümünü biz daha tesislere geçmeden hesabımıza geçmişti. O yüzden imzalayacak bir sözleşme kalmıyor.

2 milyon üzerinde bir rakam ile anlaştık
Göğüs sponsorluğu için 1 milyon 500 bin TL nakit alacağız. 1 milyon TL ayın 7’sinde hesabımıza yattı. Diğer miktarları ise eşit taksitler halinde alıyoruz. Artı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da AHL Park’ta bulunan storemizde bize yer tahsis edildi. Ayrıca bir loca anlaşmamız var. Bu konu hakkında da ilerleyen günlerde açıklamalarda bulunacağım. Şu anda BELTAŞ ile yapmış olduğumuz 1 milyon 500 bin TL artı KDV aynı rakamın artısı ve daha fazlası 2 milyon TL’nin üzerinde bir rakam ile Ahlatcı Holding ile anlaştık. Bunun 1 milyon TL’sini az önce söylediğim gibi nakit aldık.

Ben hiç kimseyi ofisinde sıkıştırıp taciz edemem
Ben hiçbir Çorumlu iş adamına gidip el etek açmayacağımı, dilenmeyeceğim dediğim de yanlış anlaşılıyorum. Çoğu iş adamımız benden büyük ayaklarına elbette giderim. Ancak davet gelirse giderim. Ben insanları taciz edemem, ofislerinde sıkıştıramam. Ahmet ağabey de beni davet ettiğinde koşarak gittim. Birileri de beni davet ederse koşa koşa giderim. Çorumspor camiası adına sizlerin huzurunda Ahmet Ağabey’e ve Ahlatcı Holding’e çok teşekkür ediyorum. Ahlatcı yazısını göğsümüzde, şerefle, gururla taşıyacağız.

Ahlatcı Holding ailesine çok teşekkür ediyoruz
Ahmet Ağabeyin bize verdiği destek çok önemli. Onun verdiği parayla transfer peşinatlarını ödedik. Şu anda geçmişe dönük hiç kimseye bir kuruş borcumuz yok. Belki de borçsuz tek kulübüz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*