Özbey: “Zorluk derecesi yüksek bir maç”

Son haftalarda Kütahyaspor’un form grafiğinin yükseldiğine dikkat çeken Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, “En kritik maçlarımızdan birisine çıkacağız, taraftarlarımızın tribünleri doldurmasını istiyoruz” dedi. 

Yarın sahalarında zorluk derecesi yüksek bir maç oynayacaklarının altını çizen Yetkin Özbey, hafta içi olmasına rağmen taraftarlarımızdan tribünleri doldurmasını istiyoruz dedi.

Van ve Manavgat maçıyla iyi bir çıkış yakaladıklarını ancak düşmeme mücadelesi veren Kütahyaspor‘un da son haftalarda çıkış içerisinde olduğuna dikkat çeken Özbey, “en kritik maçlarımızdan birisini oynayacağız” diye konuştu. Kütahya maçını kazanıp seriye devam etmek istediklerini söyleyen Özbey, “Son iki haftadır iyi mücadele ediyoruz. Bu galibiyet serisini Kütahyaspor maçında da devam ettirmek istiyoruz.

Takım olarak iyi bir hava yakaladık. Ama başarı sadece takım ile olmaz. Taraftar nezdinde birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz haftalara girdik. Taraftarımız maça gelip takıma destek verirse zor olan maçları kolaylaştırırız. Bu yüzden yarın oynanacak olan Kütahyaspor maçına tüm şehri davet ediyorum. Kütahyaspor sezonun ikinci yarısında çok önemli transferler yaptı. Küme düşmeme mücadelesi veriyorlar ancak son iki haftadır çıkış içindeler. Geçtiğimiz hafta uzatmalarda Altay karşısında 3 puanı kaybeden taraftılar. Buraya da üç puan için gelecekleri aşikar. Ama biz rakibimize iyi çalıştık ve önlemlerimizi aldık. Bunu da yarınki maçta sahaya yansıtıp gereken galibiyeti almamak için bir neden yok. İnşallah kazanan taraf biz olacağız” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*