Özbey: “Seriye ihtiyacımız var”

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, hafta sonu deplasmanda Manavgatspor ile oynayacakları maçı kazanmaya odaklandıklarını belirtti. 

Geçen hafta sonu sahalarında Van Büyükşehir Belediyespor’u yenerek moral bulduklarını ve zirve yarışındaki iddialarını sürdürdüklerini ifade eden Yetkin  Özbey, hedefe ulaşabilmek için galibiyet serisine ihtiyaçları olduklarını iletti, “Van Büyükşehir Belediyespor maçıyla moral bulduk ve galibiyet serisi için iyi bir başlangıç yaptık. Bu galibiyetin devamını Pazar günü oynanacak maçta getirmeliyiz. Ligin boyu kısalıyor ve artık puan kayıplarının telafisi zorlaşıyor. Bu yüzden içeride ve dışarıda oynayacağımız tüm maçlara galibiyet için çıkacağız.

Hedefe ulaşabilmemiz için galibiyet serisine ihtiyacımız var. Van maçıyla başlangıcı yaptık. Şimdi deplasmanda Manavgatspor’u yenerek seriyi sürdürmek istiyoruz. Bu doğrultuda tüm planlarımız sahadan galibiyetle ayrılmak üzerine kurulu. Tek düşüncemiz maçı kazanmak. Zorlu deplasmandan galibiyetle döneceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*