Özbey: “Önemli bir galibiyet aldık”

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, Kozan Belediyespor galibiyetini değerlendirdi. Özbey, zor bir dönemden geçtiklerini ve çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti.

Genel Kaptan Yetkin Özbey, Kozan Belediyespor maçını değerlendirirken şunları ifade etti, Selim Sümer hocamızla birlikte futbolcuları olumlu yönde  motive ettiklerini sahaya buna göre bir takım çıkarttıklarını söyledi.

Özbey, Ligde kolay maç olmadığını bu maçla birlikte gördüklerini belirtirken sözlerine şöyle devam etti: “Zor bir süreçten geçerek çıktığımız Kozan Belediyespor maçında iddialı konumda kalmak adına önemli bir galibiyete imza attık. Ligde kolay maç yok. Bu maçın da zor geçeceğini biliyorduk. Çünkü her iki takım da kendine göre hedefleri olan takımlar. Sıkıntılı bir süreçten geçerek bu maça hazırlandık. Selim Sümer hocamızla birlikte futbolcularımızı sürekli olarak olumlu yönde motive etmeye çalıştık. Onlar da sahaya çıktılar ve üzerlerine düşeni en iyi şekilde yaptılar. Ligde iddiamızı sürdürmemiz adına son derece önemli bir galibiyet aldığımız için mutluyuz. Şimdi önümüzde çok daha önemli bir Sancaktepe maçı var. Bu maçtan da istediğimiz neticeyle ayrılmak için yoğun mesai harcayacağız.” şeklinde konuştu.

Yetkin Özbey, ayrıca Kozan Belediyespor maçında takımı destekleyerek yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*