Özbey: “Maçların Hepsi Final”

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, geçen hafta kaybettikleri 2 puan için üzgün olduklarını ve yarın ki 24 Erzincanspor maçını yenerek güzel bir seri yakalamak istediklerini söyledi. Özbey, taraftarı stada davet etti.

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, bundan sonra oynanacak maçlara final gözüyle baktıklarını söyledi. Devre arasında iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Özbey: “Beylerbeyi maçında çok üstün oynamamıza rağmen 1 puana razı olduk. Çok değerli 2 puan bıraktık. Lig bitmedi hala devam ediyor. Önümüzde oynanmamış 17 maç var. Bu maçların hepsi final niteliğinde. Artık kaybetmek gibi bir lüksümüz yok” dedi.

Yarın çok önemli bir maça çıkacaklarını belirten Özbey: “Cumartesi günü oynayacağımız Erzincan maçı final maçının halkalarından birisi. Çok zor bir maç olacak ancak bizim kazanmaktan başka çaremiz yok. Galip gelip, moral bulmak ve çıkış yakalamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca maçta taraftar desteğine ihtiyaçlarını olduğunu söyleyen Özbey: “Bu zorlu karşılaşmada taraftarlarımıza çok ihtiyacımız var. Taraftarlarımızdan isteğimiz stadı doldurup takımımıza destek olsunlar. Taraftarın vereceği destekle sahadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*