Özbey: “Kazanmayı Çok İstedik”

Sezonun ilk yarısının son maçında deplasmanda Sancaktepe Belediyespor’la berabere kalan takımımızın Genel Kaptanı Yetkin Özbey, maçta galibiyete yakın taraf olduklarını ve tek eksiklerinin gol atmamak olduğunu belirtti. 

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, lider Sancaktepe Belediyespor maçında çok iyi bir futbol ortaya koyduklarını söyledi. Özbey, camia olarak 2. yarı için umutlarımızı artırmak adına maça galibiyet almak üzere çıktıklarını ancak girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini dile getirdi.

Özbey sözlerine şöyle devam etti: “Grubun lideri ve sahasında hiç mağlup olmamış sadece bir gol yemiş rakibimiz Sancaktepe önünde atak ve etkili bir futbol ortaya koyduk. Özellikle ikinci yarıda girdiğimiz net pozisyonlarımız var ancak çok istediğimiz golü bulamadık. Kazanmayı çok istediğimiz maçta golü bulamayınca bir puanla dönmek zorunda kaldık. Böylesine zor bir deplasmandan bir puanla döndüğümüz için fazlada üzgün değiliz. Rakibimizden alınan bir puan olarak değerlendiriyoruz. Bizleri bu deplasmanda yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*