Özbey: ”En başarılı iç saha takımıyız”

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, Türkiye Lig’lerinin en başarılı iç saha takımı olduklarını ve sahalarında puan kaybına tahammüllerinin olmadığını belirtti.

Özbey, bu hafta sahamızda oyanacağımız maçı değerlendirdi: ”Bu hafta sonu sahamızda çok kritik bir maç oynayacağız. Çok zor bir maç olacak. Bu maçtaki en büyük güvencemiz yine taraftarımız. Tribünleri doldurup destek olsunlar. Sahamızda kesinlikle puan kaybına tahammülümüz yok” dedi.

Özbey, tüm planları galibiyet üzerine yaptıklarını belirtip açıklamalarda bulundu: ”3 sezondur bir aradaki futbolculardan kurulu takımla oynayacağız. İç saha maçlarını yaklaşık 10-15 bin kişiye oynuyorlar. Deplasmanda da ciddi bir taraftar destekleri var. Çok gol atan ve yiyen bir takım, bu yüzden çok zor bir karşılaşma olacak. Kocaelispor taraftarlarının Çorum’a gelmek üzere organizasyonlarının olduğu biliyoruz. Bu yüzden bizimde büyük bir taraftar desteğine ihtiyacımız var. Buradan tüm taraftarlarımıza seslenmek istiyorum. Pazar günü tribünleri doldursunlar ve zorlu maçta takımımızı desteklesinler. Kocaelispor taraftarı geliyor, bizimde stadı doldurmamız lazım. Zaten iç sahada kesinlikle puan kaybetmemeliyiz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*