Ötkün: “Niğde maçını kazanmak istiyoruz”

Çorum Futbol Kulübü’nün başarılı kanat oyuncularından Cengiz Ötkün, antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Perşembe günü oynanan maçta eski takımı İnegölspor’a karşı forma giymenin kendisi içinde farklı bir duygu olduğunu belirten Ötkün, kendini geliştirmek için antrenmanlarda daha fazla çalıştığını belirtti.

Benim için farklı bir maç oldu
Niğde Anadolu FK maçına iyi bir şekilde hazırlıklarını belirten Cengiz Ötkün, “İnegöl maçında galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Eski takımıma karşı güzel bir üç puan oldu. Benim için farklı bir maçtı. Umarım böyle devam ederiz. Önümüzdeki maçlara odaklandık. Niğde maçına da iyi hazırlanıp o maçı da kazanmak istiyoruz. İyi bir sonuçla geleceğiz inşallah.

İyi ki buraya gelmişim
Onlar benim gitmemi hiç istemiyordu. Geçen sezon çok iyi bir sezon geçirmiştim. Konuştuk, gitmeme sıcak bakmadılar ama orada kongre vardı. Bu süreçte bekleyemedim ve Çorum FK’nın güzel bir teklifi vardı bunu kabul ettim. İyi ki buraya gelmişim.

Daha iyi olmak için çalışıyorum
Şu an istediğim yerdeyim ama daha da iyi olacağım. İdmanlarda, maçlarda kendimi veriyorum. Çorum FK için de her şeyimi vermek istiyorum. Daha üst düzey performans için çalışıyorum” dedi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*