Onursal Başkan’a Kulak Ver Ruhunla Oyna!

Çorum Belediye Başkanı ve Onursal Çorum Belediyespor Başkanı Muzaffer Külcü futbolcularımıza sert mesajlar verdi. Futbolcular bu açıklamalardan kendi üstlerine düşen görevi fazlasıyla anlamalıdırlar.

Onursal Başkan Muzaffer Külcü’nünde dediği gibi: ”Maç kaybedebilirsiniz, ama bunu yaparken yüreğinizle, inancınızla mücadele ettiğinizi görmek istiyoruz. Bu kadro şampiyon olsun diye kuruldu. Ama bunun garantisi yok biliyoruz. Fakat aldığınız her kuruşun hakkını vermenizi bekliyoruz. Her fırsatta şampiyon olacağınızı söylüyorsunuz, matematiksel olarak mümkün olabilir, ama bir de futbolun pratiği var. Bunu nasıl yapacağınızı gelip birisi bana anlatsın.”

”Tek tek her biriniz iyi futbolcular, iyi insanlar olabilirsiniz. Hiç birinizin kalitesini tartışmıyorum. Sizi en iyileri içinden seçerek transfer ettik. Bu işi başarabileceğinize inanarak transfer ettik. Biz size inandık, siz kendinize inanmıyorsunuz. İçine yüreğinizi, inancınızı, sevdanızı koymadan oynarsanız, yorulana kadar koşar, oynarsınız… Ama aşk ile inanarak oynarsanız, kazanana kadar takatiniz kesilene kadar oynarsınız. Siz dilinizle ikincisini söylüyor, sahada ise birinciyi sergiliyorsunuz.”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*