Onursal Başkan Külcü’den Şok Sözler!

Dün kaybedilen maçta Kocaelispor’un 3. golünden sonra stadı terk eden Muzaffer Külcü bugün zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

İşte Onursal Başkan Muzaffer Külcü’nün açıklamaları: ”Her fırsatta şampiyon olacağımızı söylüyorsunuz, matematiksel olarak mümkün olabilir ama bir de futbolun pratiği var. Bunu nasıl yapacağınızı gelip birisi artık bana anlatsın. Eğer bu takımı şampiyon yapacaksanız; 10 maçından sadece birini kazanmış Kütahyaspor’dan son dakika gol yiyerek, 3 puanı orada bırakmayacaksınız. Evimizde 90. dakika gol yiyerek Ankara Demirspor’la berabere kalmayacaksınız. Uzatmalarda gol yiyip, Bayburt’tan beraberlikle dönmeyeceksiniz. Peşinatlarını ödeyememiş kulüpler var. Primlerini maç başlarını ödeyemeyen kulüpler var. Bu sorunların hiç birisini size yaşatmıyoruz. Hakkınız olanı size vaktinde vermeye çalışıyoruz. Ama şunu da iyi bilin ki şehir olarak, yönetim olarak da hakkımız olanı almasını, gereğini yapmasını biliriz. Burası Çiftlik değil!” dedi.

Burası Çiftlik Değil!

Külcü sözlerine şöyle devam etti: ”Bu şehrin inancını, hayallerini, sevinçlerini yok etmeye, öldürmeye hiç birinizin hakkı yok. Herkes buranın çiftlik olmadığını, kendine yeniden yeniden anlatsın. Eğer siz kendi kendinize anlatamazsanız, size bunu anlatacak birisi gelir, anlatır. Bundan sonraki her kayıp kötü sona yaklaştığınız gün olacaktır. Bunun da bir bedeli olacaktır. Savaşmayan hiçbir oyuncu bizim oyuncumuz değildir. Yüreğini ortaya koymayan, futbolun çoğunlukla bir erkek oyunu olduğunu düşünmeden, üstüne gelen her takımdan korkup geriye çekilerek sinen bir kadro, bizim kadromuz değildir. Biz şehrimiz gibi inanmış bir kadro istiyoruz. Her futbolcumuz bu kadroya girebilir. Ama dünkü halleriyle değil. Henüz Kaybedilmiş bir şey yok! İnşallah bu söylediklerimden, futbolcularımız da üstlerine düşeni alır ve yeni bir başlangıç yaparlar. Yoksa bu yolun sonu onlar için de aydınlık olmayacaktır.” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*