Onlarda Bilet Aldılar!

Takımımızda Teknik Heyet ve futbolcular bugün oynanacak olan Trabzonspor maçına bilet aldılar. Teknik patron Yusuf Tokuş protokol tribünü bileti alırken, futbolcular kapalı tribünden aldı.

Kırmızı-Siyahlı takımımız dün öğleden sonra yaptığı ter idmanıyla Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamlayıp, kulüp müdürü Samet’ten maçın biletlerini aldılar. Teknik Direktör Yusuf Tokuş, 200 lira olan protokol tribününden alırken, futbolcular ise 60 liralık kapalı tribünden bilet aldılar.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş, “Bugün her iki takım açısından da çok önemli bir maça çıkacağız. Bu maçta tüm Çorum halkını tribünde görmek istiyoruz. Trabzonspor’un gücünü ve konumunu çok iyi biliyoruz. Bizim de gücümüz belli. Bu zorlu maçtan galip ayrılan taraf olmak için sahaya çıkacağız. Bu sebeple de tüm şehrin desteğine ihtiyacımız var. Gelin bu tarihi anı birlikte yaşayalım” diye konuştu.

Takım kaptanımız Abdullah  Karmil ve orta sahada görev yapan futbolcumuz Emre Yüksektepe ise, bugün oynanacak olan kupa maçında kendilerini seven herkesi tribünde görmek istediklerini söylediler.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*