“Önemli Olan Bizim Ne Yapacağımız”

Genç teknik adam Yusuf Tokuş, grubun iyi veya kötü olmasından daha önemli olanın kendilerinin ne yapacağı olduğunu söyledi.

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, grup kura çekiminden sonra yeni sezonda mücadele edecekleri takımların belli olmasıyla birlikte yaptığı açıklamada, rakiplerinden ziyade kendilerinin ne yapacağının önemli olduğunu vurguladı.

Güzel bir kura çektiklerini belirten Yusuf Tokuş, “Genel olarak takımlar denk güçte. Her grupta şampiyonluğa oynayan 5-6 takım var. Bizim grupta ise bizimle birlikte, Kocaelispor, Karacabey Birlikspor, Cizrespor, Aydınspor ve Uşakspor bulunuyor. Her takımla oynayacağız. Burada önemli olan rakiplerden ziyade bizim ne yapacağımız önemli” diye konuştu.

Genç ve dinamik bir kadroyla yola çıktıklarını söyleyen teknik patron Yusuf Tokuş, “Herkesten farklı bir transfer politikası izledik. Genç ve gelecek vadeden futbolcuları kadromuza kattık. Sezona güzel bir başlangıç yapabilirsek, büyük işler başaracağımıza inanıyorum. Bunun için Çorum halkının bize güvenmesi ve inanması lazım” şeklinde ifadelerde bulundu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*