Okan Hergün: “Seriyi Sürdürmek İstiyoruz”

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, geçen hafta sahalarında Tekirdağspor’u yenerek kendilerine geldiklerini ve yeni bir çıkış yakaladıklarını söyledi. Hergün, “Hedefe ulaşabilmek için galibiyet serisine ihtiyacımız var” dedi.

Okan Hergün, yarın oynanacak olan kritik maç için tüm hesaplar galibiyet üzerine yapıldığını söyledi. Tekirdağspor maçını kazanarak moral bulduklarını ifade eden Hergün, “Çok iyi bir kadromuz ve sezon sonunda belirlediğimiz hedefe ulaşacağımıza inancım tam. takımımıza sonuna kadar güveniyoruz.

Sezonun ikinci yarısına istediğimiz gibi bir başlangıç yapamadık. Ama geçtiğimiz hafta Tekirdağspor maçıyla moral bulup, kendimize geldik. Artık puan kaybetme durumumuz yok. İçerde veya dışarda tüm maçları kazanmak için oynayacağız. Ankara Demirspor maçı bunlardan birisi. Tüm hesapları galibiyet üzerine kurduk. Takımın morali çok iyi. Ben, Ankara Demir’i yeneceğimize inanıyorum.

Hedefe ulaşabilmemiz için bizim artık galibiyet serisi yakalamamız gerekmekte. Tekirdağ maçıyla başlangıcı yaptık. Ankara Demir‘i de yenip seriyi sürdürmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*