Okan Hergün: “En Az 3 Transfer Yapacağız”

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, transfer konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Hergün, görüştükleri futbolcuların olduğu ve bugün o isimlerle bir araya gelip son noktayı koymayı planladıklarını söyledi.

Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, bugün Antalya’ya giderek teknik heyetle transfer konusunda görüşmede bulunacak. Teknik heyetin ön görüşmeleri olduğunu ifade eden Hergün: “Bu görüşmeler sonucunda öne çıkan isimlerle bugün bir araya gelip transfer konusunda son noktayı koymak istiyoruz. Umuyorum ki bugün görüşmeleri tamamlayıp transfer konusunu kapatacağız. İkinci etapta takımın tam kadro çalışmasını istiyoruz” dedi.

Bir stoper, bir ortasaha kanat oyuncusu ve bir de ön libero alacaklarını, Akın’ın da takıma katılmasıyla birlikte giden dört oyuncunun yerine yeni dört oyuncu ile yollarına devam edeceklerini söyleyen Hergün: “Görüşmelerde sona geldik ve bugün transferleri tamamlamak istiyoruz. Kadronun sayısal olarak yeterli olmadığından dolayı alt yapıdan verilen isimlere göre en az 2-3 oyuncu A takımla çalışma yapacak. Alt Yapı Sorumlumuz’un vereceği isimler neticesinde gelecek yıllar adına A takım kadrosuna katılacaklar.” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*