Oğuzhan Yalçın İmzaladı!

Çorumlu futbolcu Oğuzhan Yalçın, 2. ve 3.Lig ekiplerinden teklif almasına rağmen tekrar Çorum Belediyespor ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ömer Balaban’ın çalışma ofisinde gerçekleşen imza töreniyle takım kadromuza dahil edilen Çorumlu futbolcu Oğuzhan Yalçın, sezon başında 3. Lig takımlarından Muğlaspor formasını giydi. Başka kulüplerle de transfer görüşmeler yapan Oğuzhan, Çorum Belediyespor yönetiminin kendisine yaptığı teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini söyledi.

Çorum’un artık 3. Lige yakışmadığını dile getiren tecrübeli futbolcu, “Buraya gelmeden önce de bazı kulüplerle görüşmelerim oldu. Ancak Çorum Belediyespor yönetiminin teklifini hiç düşünmeden kabul ettim. Tekrar Kırmızı-Siyahlı formayı giyecek olmamdan dolayı son derece mutluyum. Bu şehrin artık 3.Lige yakışmadığına inanlardanım. Şampiyonluk yolunda memleketime hizmet için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğim. Yönetimimiz, teknik heyetimiz ve diğer futbolcu arkadaşlarımla geçmişte yarım kalan işi tamamlayacağımıza inancım tam” diye konuştu. 

Başkan Yardımcısı Ömer Balaban ise, Oğuzhan’ın tecrübesiyle takıma katkı sağlayacağına inandıklarını ifade ederek, “Oğuzhan’ın bazı kulüplerle görüşmeler yaptığını biliyorduk. Bu sabah kendisinin Çorum’da olduğunu öğrendik ve teklifimizi sunduk. Kendisi de önceliğin Çorum’dan yana olacağını söyleyerek teklifimizi kabul etti. Her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olsun” dedi

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*