“O kupa Çorum’a gelecek”

Çorum Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Yandık ve Alper Tığlı, Turgut Özal İş Merkezi’nde bulunan kulüp binasında bugün düzenledikleri basın toplantısında çeşitli konularda açıklamalarda bulundular.

Turgut Özal İş Merkezi’ndeki kulüp binasında konuşan Yandık ve Tığlı, her yönüyle doğru işlere imza atmak için yoğun mesai harcadıklarını söylediler. Sezona Tepecikspor deplasman galibiyeti ile başladıklarını ardından da kupada Yozgatspor maçını kazanarak çok iyi bir ivme yakaladıklarını belirten Yandık, “Kulüp olarak son yıllarda finallerde kaybettiğimiz kupaya bu sezon ulaşmak istiyoruz. Bu sezon yaptığımız doğru hamlelerle çok iyi bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Gerek kamp dönemindeki güzel görüntü gerekse ilk iki maçtaki performans bizlere doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Yönetim, teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimiz ile tam bir uyum içinde çalışmalarımız sürüyor. Futbolda başarı için tribün desteği şu anda görünen tek eksiğimiz. Bu hafta sonu evimizde sezonun ilk maçında Adliyespor önünde taraftarlarımızın bu takımı yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Eğer bizler şehir olarak inanır ve kenetlenirsek bu sezon sonunda istediğimiz kupa Çorum’a gelecektir” diye konuştu.

Murat Hacıoğlu ve Özgür Kedikli transferleri ile de bilgiler veren Fahri Yandık, “Takımımıza kaktı sağlayacak iki isimle daha anlaştık. Teknik heyetimizin ihtiyaç görmesi halinde son üç gün olmasına karşın transfer gündeme gelebilir. Ancak şu anda öyle bir konu yok” dedi.

BİLETSİZ SEYİRCİYE İZİN VERMEYECEĞİZ
Geçtiğimiz günlerde satışa çıkartılan kombine biletleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Tığlı ise, “İkinci 500 kombine basıldı. Yönetim olarak bu sezon tribüne biletsiz seyirci alınmasına izin vermeyeceğiz. Bu amaçla açık 50 kapalı 100 liradan kombine bilet satışı gerek yönetim gerek açılan stantlar gerekse de tribün liderlerimiz aracılığıyla satılıyor. İlk etapta 500 adet basıldı, ikinci 500’de basıldı. Bitmesi halinde bu sayı artırılacak. Burada önemli olan bilet fiyatından çok şehrin takımını sahiplenmesi. Bugünden itibaren Gazi ve Bahabey Caddelerinde stant açılarak bilet satışı yapılacak. Maç öncesinde de stat etrafından devam edecek olan satışlar için yönetime veya diğer ilgililere ulaşılması halinde kombine biletler adreslerine teslim edilecek. Protokole özel tarife yapılacak. Protokol tribününe girecek isimler belli. Bu sezonda protokol tribününden izlemek isteyen isimler maçlık 100 lira sezonluk girmek isterse ise bin lira ücret verecekler. Daha öncede söylediğim gibi amaç hem maddi destek sağlamak hem de şehrin tüm katmanlarının takımlarına sahip çıkması. Bu sezon o sezon diyoruz ve tüm Çorumluları takım etrafında kenetlenmeye davet ediyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*