Niğde Maçının Taktiğini Çalıştılar

Çorum Futbol Kulübü Çarşamba günü deplasmanda Niğde Anadolu FK ile oynayacağı maçın hazırlıklarını hafta sonu yaptığı antrenmanlarla sürdürdü.

Çorum FK, Niğde Anadolu FK ile deplasmanda oynayacağı 25.hafta maçının hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdürüyor. Kırmızı-Siyahlılar, Cumartesi günü olduğu gibi dün de Çorum Şehir Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla Niğde maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Sakatlığı süren ve Niğde maçında forma giyemeyecek olan Eren Tokat dışında tüm futbolcuların katıldığı antrenman toplu ısınma ile başlarken, 5’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. Pas çalışmasına, teknik direktör İsmet Taşdemir de katıldı. 5’e 2’nin ardından yarı sahada pas çalışan Kırmızı-Siyahlılar, antrenmanın son bölümünde ise tam sahada taktik içerikli bir çalışma yaptı. Teknik direktör İsmet Taşdemir, Niğde maçının taktiğini içeren çalışma sırasında sık sık oyunu durdurarak futbolcularına uyarılarda bulundu. Afjet Afyonspor maçında olduğu gibi, yine ileride basmalarını isteyen Taşdemir, rakibin iyi pas yapan bir takım olduğuna vurgu yaptı ve futbolcularından saha içerisinde yardımlaşmalarını istedi.

Çorum FK, bugün yaptığı antrenmanla Çorum’daki hazırlıklarını tamamladı ve Niğde’ye hareket etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*