Misli.Com Üzerinden Maçlar Nasıl İzlenecek?

Misli.com’un sponsor olduğu 2.Lig ve 3.Lig maçları internet üzerinden canlı olarak izlenebilecek. İOS ve Android kullanıcılarının uygulama marketleri aracılığıyla cihazlarına indireceği Misli.com uygulaması, her hafta belirli maçların canlı olarak izlenmesine imkan tanıyacak.

Peki, Misli.com 2.Lig ve 3.Lig canlı maç izleme uygulaması nereden indiriliyor? İşte, 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı izlemek isteyen taraftarlar için uygulama detayları;

MİSLİ.COM 2.LİG VE 3.LİG MAÇLARI CANLI NASIL İZLENİR?
Misli.com uygulamasını cihazınıza yükleyerek 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki linklere tıklayarak uygulamayı cihazınıza kurmak ve ardından kullanıcı girişi yapmak olacak.

ANDROİD CİHAZINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İOS CİHAZINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Haftada kaç maç yayınlanacak?
Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: “Kaç maç yayınlanacağına henüz karar vermedik. Şehirlere ve statların konumuna göre bunu daha sonra belirleyeceğiz. Misli.com uygulamasını indirenler yayınlanan maçları canlı olarak izleyebilecek.

Maçlar hangi platformlardan yayınlanacak?
Maçlar, Misli.com uygulaması üzerinden canlı yayınlanacak. Misli.com uygulamasını indirenler yayınlanan maçları canlı olarak izleyebilecek.”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*