Maç Sonu Tribünler Gerildi!

Çorum FK ile Sarıyer arasında oynanan maçın son dakikalarında tribünde gerginlik hakimdi. Maçı kazanamayarak Play-off’a kalamayan Sarıyerli yöneticiler, çareyi Çorum FK’lı yöneticilere sataşmakta buldu…

Play-off için kendi alacağı üç puanın yeterli olacağı Sarıyerlilerin bir kulağı da Sancaktepe’de oynanan Sancaktepe FK-24 Erzincanspor maçındaydı. Erzincan’ın öne geçmesi, Sarıyer’in gol bulamaması ile Play-off potasının dışında kalacak olan Sarıyerli yöneticilerde son dakikalara girilmesiyle birlikte gerilim iyice arttı. Sarıyerli yöneticiler son saniyelerde Çorum FK’li yöneticiler ile “skor eleştirisi” üzerinden diyaloga girince protokol tribününde ortam bir anda gerildi.

“Maç satan, anasını da satar…”
Çorum FK Kulüp Başkanı Fatih Özcan ile Sarıyerli yönetici arasındaki tartışmada Başkan Özcan, “18 yaşında çocuklar ile sahadaydık, yenseydiniz!” dedi. Çorum FK yöneticisi Oğuzhan Kaya’nın da dahil olduğu tartışmada Kaya, “Maç satan, anasını da satar!” diyerek eleştirilere cevap verdi.

Abdulhamit tribünlere çıktı!
Bu tartışmalar esnasında hakem maçın son düdüğünü çalarken Çorum FK’lı defans oyuncusu Abdulhamit Yıldız da sahadan tribüne atlayarak olaylara dahil oldu. Güvenlik güçlerinin müdahalesi ile fiziksel kavganın önüne geçilirken, tansiyon uzun süre yüksek kaldı.

Sarıyerli futbolcuları teselli ettiler
Üst lig umutlarını son haftaya kadar taşımayı başaran ve Play-off’a yalnızca bir gol uzakta olmalarına rağmen ellerindeki büyük fırsatı kaçıran Sarıyerli futbolcular ise hakemin son düdüğü ile yıkıldı. Neredeyse tüm oyuncular kendilerini yere bırakırken maçın son bölümlerini ayakta izleyen yedek oyuncu ve teknik heyette büyük üzüntü yaşadı. Sarıyerli oyuncuları Çorum FK’lı oyuncular teselli etti. Devre arasında Sarıyer’den transfer edilen Ömer Bozan da eski takım arkadaşlarını teselli etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*