Maç Öncesi Şok Gelişme

Bu hafta Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Körfez ekibi Kocaelispor’da maç öncesi şok bir gelişme yaşandı. Türkiye’nin tanınan gruplarından Hodri Meydan tribünlerden çekilme kararı aldı.

Kocaelispor’un taraftar grubu Hodri Meydan, tribünlerden çekilme kararı aldı. Geçtiğimiz Pazar günü Kocaeli tribünlerinin tanınan isimlerinden Serhat Boz, Perşembe Pazarı alanında çıkan kavgada boynundan bıçaklanarak öldürülmüştü. Bu olay sonrası taşlar yerinden oynarken, Hodri Meydan Taraftar Grubu tribünlerden çekilme kararı aldı.

Artık tribünlerde olmayacaklarını dile getiren Hodri Meydan tribün lideri Özgür Taşkıran, “Altay maçındaki bilet paraları kulübümüze makbuz karşılığı verildi. Kulübümüzde bu parayı Altay’a gönderdi. Bir Kocaeli aşığı canından olmuş, tüm bu olaylar yaşanırken bilet paralarının konuşulması bizi gerçekten çok üzdü ve yaraladı. Her zaman buradaydık, kulübümüzün en zor anlarında hep biz vardık. Ancak bu davranış hepimizi üzdü. Bizde tribünden çekilme kararı aldık” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*