Maç Gibi Prova!

Şimşekler, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Adliyespor maçının hazırlıklarına bugün yaptığı çift kale maçla devam etti. Kılıçcıoğlu’nda saat 17.00’de başlayan çift kale maçta tüm futbolcularımız hazır bulundu.

Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde ilk kez sahaya çıkacak olan takımımız bugün Adliye maçının provasını yaptı. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda oynanan maçta, Yeşil Takım Ramazan(Onur), Yakup(M.Zahit), Doğukan, A. Karmil, Akın(Erkan), Mert, Yasin, Taner(Salim), Doğancan, Abuzer, Yasin ve Emre tertibiyle mücadele ederken, Kırmızı Takım ise Sercan(Ramazan), M.Zahit(Yakup), İzzet, Erkan(Akın), Doğukan, Selim, Haktan, Özgür, Enes, Kıvanç, Salim(Taner) terbiyle mücadele etti.

Kulüp Başkanı Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Altunkaya ve az sayıda taraftarın izlediği maçın ilk yarısı golsüz sona erdi. Baştan sona hırslı ve mücadeleci futbola sahne olan çift kale maçı Yeşil Takım son dakikalarda Akın’ın kendi kalesine attığı golle 1-0 galip kapattı.

Takımımız, Adliyespor maçının hazırlıklarına yarın da saat 17.00’de Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yapacağı antrenmanla devam edecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*