Kulübün Satışı İçin İlk Görüşme Yapıldı

İsmi sır gibi saklanan bir şirket tarafından görevlendirilen iki kişinin dün Çorum’a gelerek kulüp hakkında araştırma yaptığı öğrenildi.

Fatih Özcan’ın ayrılık açıklamasının ardından, Süper Lig takımlarında da menejer ve sportif direktör olarak görev yapmış tecrübeli bir ismin İstanbul merkezli büyük bir şirket tarafından CEO olarak görevlendirildiğini ve kulüp hakkında araştırma yaptığı belirtilmişti. Bu kişinin dün beraberinde bir isim ile birlikte Çorum’a gelerek, tesis içerisinde, sahalarda ve stadyumda incelemelerde bulunduğu ayrıca kulübün satışı için görevlendirilen Oğuzhan Yalçın ile bir araya geldiği öğrenildi.

Gelen isimlerin Çorum FK’nın kulüp yapısı, tesisleri, stadyum gelirleri, alt yapısının durumu, kadro yapılanması, gelir gider durumu, tesislerin durumu, alt yapının çalışma yaptığı sahalar, Gelişim Liginde mücadele eden U19 takımının ligdeki konumu ve kadro yapısı gibi bir çok Çorumlunun bile düşünmediği ve aklına getirmediği konularda onlarca soru sorduğu ve buna göre bir rapor hazırlayacakları bilgisine ulaşıldı.

Şirket ve sahibinin ismi ile ilgili olarak ser verip sır vermeyen yetkililerin görüşmeler sonucunda olumlu bir intibaya sahip olarak Çorum’dan ayrıldığı öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*