Kulübümüzden Görkemli Tören

Yönetim tarafından düzenlenen törenle iç ve dış transferler ile altyapıdan profesyonel yapılan futbolcular taraftara tanıtıldı.

2017-2018 sezonunda 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan takımda forma giyecek isimler için bugün imza töreni düzenlendi. Yönetim tarafından Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda düzenlenen törene Kulüp Başkanı Zeki Gül, yöneticiler Ömer Balaban, Sinan Özdilli, Mustafa Altunkaya, Fahri Yandık, Şükrü Türkoğlu, Abdülkadir Kirtaban, Turgay Yılmaz, Genel Kaptan Kenan Aşkan, teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra taraftarlar katıldı.

Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda düzenlenen törende ilk olarak Kulüp Başkanı Zeki Gül söz aldı. Gül, yeni sezonda oluşturulan takıma güvendiğini belirterek, “O sene bu sene olsun” diyerek şampiyonluk temennisinde bulundu. Yıllardır Çorum Belediyespor olarak sezona iddialı bir kadro oluşturarak girdiklerini hatırlatan Gül, bugüne kadar hizmet veren yönetici ve futbolculara teşekkür etti. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye de verdiği çok büyük desteklerden dolayı teşekkürlerini sunan Kulüp Başkanı Gül, Çorum’a, Çorumluya yakışır, Çorum’u en iyi şekilde temsil edecek bir takım oluşturduklarını kaydetti. Gül, “Bu senenin beklediğimiz o sene olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Gül’ün konuşmasının ardından altyapıdan başlayarak iç ve dış transferler tek tek anons edilerek taraftarlara tanıtıldı ve ardından da toplu imza töreni düzenlendi. İmza töreninde altyapıdan profesyonel edilen Batuhan Demirel, Kıvanç Kaya, Yavuz Burak Aykaç, iç transferde kırmızı-siyahlı formamızı giymeye devam edecek olan Abdullah Karmil, Yakup Kayış, Akın Karaarslan, Salim Uzun, Sercan Çobanoğlu, Doğukan Pala, Selim Dilli, Onur Tekin imza attı. Bu yıl transfer edilen Emre Yüksektepe, Abuzer Gaffar Toplu, Yasin Dülger, Taner Gürsoy, Doğan Can Davas, Erhan Kurt, Muhammed Enes Yılmaz, İzzet Canlıka, Mehmet Zahit Çınar, Mert Sarı, Haktan Karabulut ve Semih Kahraman imza atarak Çorum Belediyesporlu oldular.

Yeni sezonda takımın başında görev yapacak olan teknik direktör Yusuf Tokuş, yardımcıları Ali Tuna Tanyıldız, Erkan Bölükbaş, Faruk Akıllı da taraftara tanıtıldı. Tören okunan duanın ardından tekbirlerle kesilen kurbanla sona erdi. İmza törenine katılan yöneticiler yaptıkları kısa konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajı verirken, yeni sezonun herkese başarılı olması dileğinde bulundular.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*