Külcü: ”Hocayla devam etmeyi mümkün görmüyorum”

Çorum Belediyespor Onursal Başkanı Muzaffer Külcü dün akşam yaşanan olaylarla ilgili ilk kez konuştu. Külcü, teknik direktör Serdar Bozkurt’la devam etmeyi mümkün görmediğini belirtti.

Çorum Belediye Başkanı ve Çorum Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Muzaffer Külcü, istifa konusu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Külcü, istifa konusuyla ilgili: “Bu saatten sonra Serdar hocayla devam etmeyi mümkün görmüyorum” dedi.

Muzaffer Külcü sözlerine şöyle devam etti: “Futbolda istediğin neticeyi alamazsanız iki şey yaparsınız. Futbolcularla ilgili revizyon yaparsınız ya da hoca değişikliğine gidersiniz. Bu takımda futbolcularla ilgili revizyona gidilmesi kanaatinde değilim. Eksik mevkilerimiz var ara transferde bu açıkları kapatacağız. Ama hoca ile yol ayrılığına geldik. Bir ay öncesine kadar hocanın alacağı kararlarda arkasında olacağımı destekleyeceğimi söyledim. Ama değişen bir şey olmadı. Hoca hafta sonu bu işin gitmediğini ayrılmanın uygun olacağını Genel Kaptanımıza söylemiş. Bizde hocanın bu kararına saygı duyduk. Bizde yeni teknik direktör arayışına girelim dedik ama ilginç bir şekilde hoca devam etmek istedi ya da yıl sonuna kadar alacaklarının hepsinin kendisine ödenmesini talep etmiş. Tabi bunlar teknik konular ama önümüzde iki irade var hoca ben teknik direktörlüğü bırakmak istiyorum ben Çorum Belediyesporda başarılı olamadım demiştir bu doğrudur. Başarılı olunamamıştır.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*