Küfür Yok, Düdük ve Islık Var!

Takımımızın, Pazar günü Arsinspor’u 2-0 yenerek puan cetvelinde 2.sıraya yükseldiği maçta hiç küfür duyulmaması dikkat çekti.

Tribünlerde küfrün olmaması sevindirici bir gelişme olarak değerlendirilirken, Başkan Zeki Gül’ün hafta içerisinde tribünlerde küfür istemediklerinin altını çizmesi önemli etken oldu. Başkan Zeki Gül, Perşembe günü yapılan çift kale antrenmanı sırasında tribün liderlerine hitaben yaptığı konuşmada, gerek rakibe, gerek hakeme ve gerekse rakip takım taraftarlarına olsun küfredilmesini istemediklerini belirtmiş ve küfre savaş açmıştı. Başkan Gül, rakip takımı ve hakemleri etkilemenin en iyi yolunun ıslıklamak olduğunu da belirterek yol göstermişti. Bunun üzerine, Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderleri Hüseyin Nalcı ve Şevket Yumutkan, kendi taraftarlarına 100 adet düdük dağıttı. Diğer tribünlerdeki taraftarlar top rakibe geçince ıslık çalarken, Kırmızı Şimşekler ise düdük çaldı.

Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderlerinden Hüseyin Nalcı, küfre karşı olduklarını belirtirken, tribündeki düdüklü taraftar sayısını artıracaklarını söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*