Küçükoğlu: “Zor bir maç olacak”

Çorum FK Teknik Direktörü Ersin Küçükoğlu, Afjet Afyonspor maçı öncesi yaptığı açıklamalarda Hekimoğlu maçında gösterdikleri mücadeleyi sahaya yansıtmaları durumunda istediklerini alacaklarını söyledi.

Takım olarak zor bir dönemden geçtiklerini ve bu dönemi en az kayıpla atlatmak istediklerini belirten Ersin Küçükoğlu, “Geçtiğimiz hafta sonu evimizde oynadığımız Hekimoğlu Trabzon maçında takım olarak iyi mücadele ettik. Ancak üçüncü bölgede başarılı olamadığımız için galibiyet hasretine son veremedik.

Yarın deplasmanda oynayacağımız Afyonspor iç sahada etkili bir takım. Bizde onlara fazla boş alan ve zaman vermeden oynayacağız. Bunu başardığımız takdirde zorlu deplasmandan istediğimizi alarak ayrılacağımıza inanıyorum. Afyon deplasmanının Hekimoğlu Trabzon maçından daha zor geçeceğini biliyoruz. Hafta boyunca yaptığımız çalışmalarda futbolcularımızı buna hazırlamaya çalıştık. Sahada futbolcularımız kenarda bizler yarınki maçta elimizden gelen çabanın fazlasını vererek başaracağımıza inanıyoruz. İnşallah yarınki maçta istediklerimizi sahaya yansıtır ve camiamızı sevindiririz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*