Küçükoğlu ve Yalçın’a Yeni Görev

Çorum FK’da yeni sezon planlaması devam ediyor. Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu’nun gelecek sezon sportif direktör olarak, Oğuzhan Yalçın’ın ise yeniden başkan yardımcısı olarak yönetimde yer alacağı öğrenildi.

3 yılda 1.Lig’e yükselmeyi hedefleyen Çorum Futbol Kulübü’nün yeni sezon planlaması netleşmeye başladı. Başkan Fatih Özcan’ın yeni sezondan itibaren sportif direktörlük düzenine geçeceklerini açıklamasından sonra sportif direktörün kim olacağı büyük ölçüde belli oldu.

KÜÇÜKOĞLU’NA YENİ GÖREV
Edinilen bilgilere göre, şu anda teknik direktör olarak takımın başında bulunan Ersin Küçükoğlu yeni sezonda “Sportif Direktör” olarak görev alacak. “Hedef 3 yılda 1.Lig” projesinde teknik direktör olarak takımın başında yer alacak olan Bahri Kaya isterse bu sezonun kalan bölümünde sahaya inebilecek. Kaya sahaya inmezse, yine yeni sezon kadrosu için futbolcu izleyecek ve planlamayı yapacak.

OĞUZHAN YALÇIN TAKIMA KARIŞMAYACAK!
Henüz bitmeyen bu sezonun kadrosunu kuran ve taraftardan aldığı tepkiler sonrası ikinci yarıdaki Hacettepespor maçından sonra Başkan Fatih Özcan tarafından görevinden alınan Oğuzhan Yalçın yeni sezonda yönetimde görev alacak. Oğuzhan Yalçın’ın tekrar başkan yardımcısı olarak yönetimde yer alacağı ve teknik konularda söz sahibi olmayacağı öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*