Küçükoğlu: “Alınan 1 puan çok kıymetli”

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ersin Küçükoğlu, alınan bir puanın son haftalara göre çok kıymetli olduğunu söyledi.

Hafta sonu berabere kaldıkları Hekimoğlu Trabzon maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çorum FK Teknik Direktörü Ersin Küçükoğlu, “Oynadığımız Hekimoğlu Trabzon müsabakasının gerek bulunduğumuz durum açısından, gerekse rakibin son haftalardaki performansı açısından zor geçeceğini biliyorduk. Müsabakayı oynamadan bir gün önce kulüp başkanımız sayın Fatih Özcan tesislerde takım ile bir toplantı yaptı. Takımın içinde bulunduğu durumdan kurtulması adına çok verimli geçen bir süreci yaşattı. Hafta içinden beri amacımız, yapılan tüm çalışmalarda müsabakadan iyi bir sonuçla ayrılmaktı. Oyuncularımız bu doğrultuda çalıştı. Fatih başkanın yapmış olduğu toplantıda oluşan olumlu hava ile oyuncularımız müsabakada ellerinden geleni yapma gayretinde oldular.

Hedefimiz ise 3 puan alıp camiamızı sevindirmekti. Maalesef bunu başaramadık bunun için üzgünüz. Ama alınan 1 puanın da son haftalarda çok kıymetli olduğunu biliyoruz. Maçın başından sonuna kadar bizleri destekleyen tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*