Kritik Zirve Yarın!

Çorum Belediyespor’da kritik üçlü zirve yarın yapılacak. Külcü, Gül ve Kılıç bir araya gelerek yeni sezon ile ilgili kararlar alınacak.

Altay maçının ardından dağılan kırmızı siyahlı takımda yeni sezon için ilk ciddi adımın bu görüşmeden sonra atılması bekleniyor. Onursal Başkan Muzaffer Külcü’nün Teknik Direktör Gürses Kılıç’tan kapsamlı bir rapor istediği öğrenildi. Kılıç’ın hazırladığı bu raporu sunmak için bu akşam saatlerinde Çorum’a gelmesi bekleniyor. Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün Bakü’den bu akşam dönecek olması nedeniyle görüşme yarına bırakıldı. Külcü, Gül ve Kılıç’ın yapacağı üçlü zirvede biten sezonun bir değerlendirmesi ve yeni sezon yapılanması konusunda görüş alış verişinde bulunulması bekleniliyor. Teknik Direktör Gürses Kılıç’ın sözleşmesi bu yıl sonunda bitiyor. Ancak tecrübeli teknik adamın sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunduğu öğrenildi.

Yapılacak bu üçlü zirvede yeni sezon hedefinin konulması halinde Teknik Direktör Gürses Kılıç’ın devam etmek istediği ancak biran önce bu konuda kararın verilmesini istediği belirtildi. Yarın yapılacak olan görüşme sonunda gerek yönetim gerekse teknik heyetin oluşumu konusunda alınacak kararların ardından, hafta içinde bu konuda adımların atılması bekleniyor.

Kılıç’a Fethiyespor, Darıca Gençlerbirliği ve Urfaspor takımlarından teklif geldiği, Çorum Belediyespor ile yarın yapacağı görüşme sonunda  devam edip edilmeyeceğinin kararının ardından tecrübeli teknik adamın bu teklifleri değerlendirmeye alacağı öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*