Kritik Dörtlü “Zirve”

Onursal Başkan Muzaffer Külcü önderliğinde Gül, Balaban ve Hergün bir araya gelerek yeni sezon öncesi yol haritası belirlediler.

Çorum Belediye Başkanı ve Kulübümüz Onursal Başkanı Muzaffer Külcü, Kulüp Başkanı Zeki Gül, Kulüp Başkan Yardımcısı Ömer Balaban ve Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün dün akşam saatlerinde bir araya gelerek yeni sezonun yol haritasını çizdiler. Görüşmelerde öne çıkan konu ise uzun vadeli bir planlamanın yapılması, buna göre teknik heyet ve kadronun oluşturulması oldu.

Kulübümüzde belirsizliğe son verilen görüşme dün akşam saatlerinde gerçekleştirildi. Onursal Başkan Külcü, Başkan Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Balaban ve Futbol Şube Sorumlusu Hergün bir araya gelerek yeni sezon öncesi bir takım kararlar aldılar. Görüşmede büyük olasılıkla yeni sezonun yol haritasının çizildiği bekleniyor. Edinilen bilgilere göre, yeni sezonda mevcut yönetim ile devam edileceği ve kulüpten ayrılacak isimler yerine yeni isimler alınacağı. Ayrıca, Kırmızı-Siyahlı kulübümüzün yeni sezonda uzun vadeli bir planlama yaparak yoluna devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

İÇ TRANSFERDE HAREKAT BAŞLIYOR

Dünkü toplantıda geçen sezon takımda forma giyen ancak sözleşmesi sona eren futbolculardan kimlerin kalacağı konusuna da değinildi. Mevcut kadrodan kalması istenilen futbolcularla ilgili olarak teknik heyetin raporu doğrultusunda hareket edileceği ve iç transferde imza atacak kişilerin belirlenmesi amaçlanıyor. Ayrıca, yeni sezonda takımın başına geçecek olan yeni teknik adam ismi üzerinde de duruldu. Bu hafta içinde bu sorunun çözüme kavuşturulması konusunda karar alındığı öğrenildi.

YÖNETİME YENİ İSİMLER KATILACAK

Dün akşamki toplantının ardından Zeki Gül başkanlığında yola devam edilmesi kararı verilmesiyle birlikte yönetimin gerekli hazırlıkları yaparak ilerleyen günlerde genel kurul tarihini belirleyecek. Bu arada genel kurul öncesi yönetim, teknik heyet ve iç transferdeki isimlerle görüşüp kulübün kurul öncesi bir raya oturmasını hedefliyor. Yönetime girecek olan isimler hakkında ikili görüşmeler yapıldığı öğrenildi. Bu görüşmeler sonunda kulübe katkı verecek isimlerin belirlendiği ve yeni sezona güçlü bir yönetimle girilmesi bekleniyor. Bu gelişmelerle ilgili olarak Çorum Belediyespor Kulübü tarafından bir açıklama yapılması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*