Kozan Hazırlıkları Devam Ediyor

Çorum Belediyespor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kozan Belediyespor maçının hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından devam etti.

Play-Off açısından en kritik maçlarından birisini oynayacak olan Çorum Belediyespor‘da gribal enfeksiyon sebebiyle dünkü idman iptal edilmişti. Takım 1 günlük aranın ardından tekrar çalışmalarına başladı. Nazmi Avluca Sahası’nda saat 15.00’da başlayan idmana Milli takım karmasında bulunan Sercan ve Mertcan’ın yanı sıra sakatlığı süren Cenk katılmadı. Sakatlıktan yeni çıkan Abdullah Karmil ise takımdan ayrı çalıştı. Teknik Direktör Gürses Kılıç nezaretinde yapılan idman ısınma ile başlarken, daha sonra çabuk kuvvetin ardından yarı sahada taktik çalışma ile devam edildi. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda teknik heyet ve futbolcuların gayet moralli oldukları görüldü.

Antrenmanı Başkan Zeki Gül‘de izledi. Teknik patron Gürses Kılıç ile bir süre sohbet eden Başkan Gül, uzun bir sakatlık döneminden sonra takıma katılarak antrenmanlara çıkan Abdullah Karmil ile yakından ilgilenip futbolcunun son durumu hakkında bilgi aldı. Çorum Belediyespor bugün yapacağı antrenmanla Kozan Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*