Körfez Mesaisi Başladı

Çorum Belediyespor, Pazar günü oynayacağı Kocaelispor maçının hazırlıklarına dün öğleden sonra yaptığı antrenmanla başladı. Teknik patron Kılıç’ın idmanda sinirli olduğu gözlendi.

Haftayı sahasında Bayburt yenilgisiyle kapatan Çorum Belediyespor 1 günlük iznin ardından Kocaelispor maçının hazırlıklarına başladı. Nazmi Avluca Sahası’nda saat 15:00’da yapılan idmana sakatlığı devam eden Ahmet, grip olan Yakup Alkan ve adalelerinde sertleşme tespit edilen Akın katılmadı. Sakatlığından dolayı Bayburt karşılaşmasında forma giyemeyen kaptan Emrullah ise takımdan ayrı çalıştı.

Teknik Direktör Gürses Kılıç idmandan önce futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Bayburt maçını değerlendiren Kılıç, Kocaelispor maçının öneminden bahsetti. Gürses Kılıç’ın sinirli hal ve hareketleri gözlerden kaçmadı.

Toplantının ardından toplu olarak ısınma koşusuyla başlayan antrenman daha sonra çabuk kuvvet çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde ise yarı sahada taktik çalışma yapıldı. Yaklaşık 1,5 saat süren idman kültürfizik hareketleriyle sona erdi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*