“Kolej havasında bir takım kuracağız”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, transfer görüşmeleri için Çorum’a gelirken, transferde aceleci davranmayacaklarını söyledi.

İç ve dış transferde bugüne kadar anlaştıkları oyunculardan memnun olduğunu ifade eden ve kolej havasında bir takım kuracaklarını söyleyen teknik patron Yusuf Tokuş, “Bugüne kadar gerek iç transferde, gerekse dış transferde olsun önemli oyuncularla anlaştık. Hedefimiz, kolej havasında bir takım kurmak. Bu nedenle ince eleyip sık dokuyoruz. Bünyemize uygun olacağına inandığımız, ekonomik olarak dengeleri bozmayacak futbolcuları tercih ediyoruz. Görüştüğümüz ve büyük oranda prensipte anlaştığımız oyuncular var. Ama piyasa şuanda çok yüksek. Bu oyunculardan bazılarının bonservisi sorunu olan var, kulüpten alacağı olan var. Bu yüzden şimdilik beklemedeyiz ve acelemiz yok.

Kamuoyu hiç merak etmesin, Çorum’u en iyi şekilde temsil edecek bir takım kuruyoruz. Taraftarın ve basının ilgisi beni çok cesaretlendirdi. Çok iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum” şekline konuştu.

Genç teknik adam Tokuş, takım kadrosunun 22 ile 26 futbolcu arasında değişeceğini sözlerine ekledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*